Збірна України здобула "золото" сінглміксту ЮЧЄ-2026 з біатлону!
Це друга медаль першості для національної команди.
Збірна України виграла одиночну змішану естафету юніорського чемпіонату Європи з біатлону, що проходить у фінській Іматрі. Україну у сингл-міксті представили Тетяна та Тарас Тарасюки.
Раніше українці також здобули першу за два роки нагороду ЮЧЄ — фінішували третіми у класичній змішаній естафеті. Тоді за збірну України бігли Ксенія Приходько, Вікторія Хвостенко, Іван Стеблина та Олександр Біланенко.
Як збірна України виступила в сингл-міксті юніорського чемпіонату Європи з біатлону в Іматрі
- Під другим стартовим номером гонку розпочала Тетяна Тарасюк. На першому етапі українка використала чотири додаткові патрони — один на "лежці" та три на "стійці", передавши естафету п’ятою.
- Тарас свій етап розпочав впевненіше: першу стрільбу закрив з "нулем", а другу — з одним додатковим патроном. Біатлоніст втримав п'яту позицію з відставанням у 19,5 секунди від лідера.
- Третій етап Тетяна відпрацювала "чисто", що дозволило підняти збірну України на проміжне друге місце та скоротити відставання від Словаччини до 6,2 секунди.
- На вирішальному етапі Тарас Тарасюк вийшов лідером вже після першої стрільби, яку пройшов без помилок. Останній вогневий рубіж українець також закрив з "нулем" і фінішував першим, випередивши срібних призерів, команду Швейцарії, на 3,3 секунди.
Одиночна змішана естафета ЮЧЄ-2026 з біатлону: результати
1. Україна (0+5) 37:29.1
2. Швейцарія (0+9) +3.3
3. Латвія (1+11) +17.9
Наступним стартом юніорської континентальної першості стане спринт серед дівчат, що розпочнеться 24 січня о 10:30 за київським часом.
DeTalks висвітлює результати українців на юніорському чемпіонаті Європи з біатлону-2026. Стежте за текстовими матеріалами у рубриці "Пульс" та новинами у Telegram-каналі редакції.