Україна посіла шосту сходинку в одиночній змішаній естафеті юніорського Кубка IBU з біатлону
Половина команд не закінчила естафету.
Збірна України з біатлону завершила одиночну змішану естафету юніорського Кубка IBU в Гамсі. Поліна Пуцко та Михайло Хміль фінішували шостими.
З 24 стартових команд лише половина завершила гонку. Так, 11 збірних зняли як колових, а Чехія так і не стартувала.
У "класичній" же змішаній естафеті, яка відбулася в цей же день, українські біатлоністи фінішували п’ятими.
Як пройшов одиночний мікст у Гамсі для представників України
- Дует українців стартував під пʼятим номером, але вже на першому етапі поступився позиціями: Поліна Пуцко пішла на штрафне коло, що відкинуло команду на дев'яту позицію.
- Відставання від лідерів під час першої передачі вже становило понад півтори хвилини.
- На наступних етапах українським біатлоністам вдалося відіграти позиції: Хміль і Пуцко піднялися на три місця й завершили гонку шостими з відставанням у 2.11.2 хвилини.
- Загалом українська команда використала 16 додаткових патронів. Це найгірший результат серед топ-6 збірних.
Одиночна змішана естафета. Юніорський етап Кубка IBU у Гомсі: результати
- Франція (0+9) — 41:26.7
- Австрія (0+8) — +30.3
- Польща (0+15) — +53.4
- Хорватія (0+14) — +1:13.1
- Італія (2+14) — +1:18.5
- Україна (1+16) — +2:11.2
Наступною гонкою другого етапу юніорського Кубка світу IBU стане спринт серед чоловіків, що розпочнеться у пʼятницю, 20 грудня об 11:30 за Києвом.
Впродовж етапу у Швецарії відбудеться ще чотири гонки — два спринти та стільки ж мас-стартів.